Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkiego Postu Laetare

1. Zapraszamy dzisiaj, jak i w każdą niedzielę, na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Podczas tych nabożeństw będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. W czwartek zapraszamy na comiesięczną spowiedź od godz. 17.30 z nabożeństwem o powołania kapłańskie.
  3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. podczas mszy świętych porannych oraz po południu od godz. 16.30. Msza św. Wynagradzająca NSPJ o godz. 17.00. Tego dnia zapraszamy także na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o 7.30 i 17.45 dla dorosłych, o 16.30 dla dzieci, a o 19.30 dla młodzieży i studentów.
  4. W ramach “Wieczernika” młodzież przygotowująca się do bierzmowania proszona jest o uczestnictwo w Drodze Krzyżowej o godz. 19.30.
  5. W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo Wynagradzające NMP po Mszy o godz. 7.00. Od godz. 8.00 tradycyjnie odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. młodzież zaprasza na chwile modlitewnej refleksji przed Najświętszym Sakramentem. Po adoracji spotkanie grupy wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony.
  7. W przyszłą niedzielę grupa parafialna Caritas zbierać będzie do puszek ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni parafialnej, w wymiarze duchowym i materialnym.
  9. Nauczyciela i uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego na os. Wysokim 6, serdecznie zapraszają ósmoklasistów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty szkoły, który odbędzie się dnia 1. 04 w godz. 15.00 – 18.00.
  10. Grupa teatralna “Misterium” z Myślenic organizuje spektakl Misterium Męki Pańskiej dnia 2.04 Wyjazd spod “Domu Chleba” o godz. 14.15. Koszt: 20 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy na listę w zakrystii.
  11. Zbiórka elektroodpadów pochodzących z gospodarstw domowych odbędzie się 28.03 w godzinach 14.00-16.00 w pobliżu siedziby Rady Dzielnicy XVI.
  12. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Halina KRAWCZYK
    + Alicja OLKUŚNIK
    + Renata ŻERDA
    + Janina POKRZEPA
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…