Ogłoszenia Duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2020 roku

1. Dziś po Mszy o godz. 9.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.
  2. W liturgii w tym tygodniu przypada:
    • w poniedziałek św. Wawrzyńca,
    • we wtorek św. Klary,
    • w czwartek NMP Kalwaryjskiej,
    • w piątek św. Maksymiliana Kolbe,
    • w sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w porządku niedzielnym. Zachęcamy do przyniesienia tradycyjnych bukietów, które poświęcimy podczas Mszy świętych.
  3. W 100-lecie “Cudu nad Wisłą” Ks. Arcybiskup prosi nas o podjęcia adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy by 14 i 15 sierpnia w intencji Ojczyzny podjąć indywidualną adorację w naszej kaplicy, w której modlimy się wytrwale od wielu lat. Natomiast 15 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo w intencji Ojczyzny o godz. 17.00.
  4. W następną niedzielę składka inwestycyjna. O godz. 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  5. Kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. W pozostałe dni nieczynna.
  6. Pielgrzymka do Wrocławia rozpocznie się w sobotę Mszą Św. w naszym kościele o 5.30, po niej wyjazd. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
  7. Zbiórka na pomoc poszkodowanym w wyniku wybuchu w Bejrucie odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Krystyna Sus
    + Józef Wolak
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.