Ogłoszenia Duszpasterskie: XX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2020 roku

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, w kopertach i przesyłane na konto parafialne.
  2. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Jacka, kapłana i patrona naszej archidiecezji, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa X, w sobotę NMP Królowej, w niedzielę św. Róży z Limy.
  4. Kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. W pozostałe dni nieczynna.
  5. Zbiórka na pomoc poszkodowanym w wyniku wybuchu w Bejrucie odbędzie sie w przyszłą niedzielę po każdej mszy św.
  6. Decyzją władz zakonnych po 6 latach posługi w naszej Parafii żegnamy s. zakrystiankę Eliasze, która rozpocznie prace w Krościenku n. Dunajcem. Uroczyste podziękowanie za trud włożony w naszą parafię i modlitwy odbędzie się na mszy św. w czwartek o godz. 18.30. Życzymy jej bł. Bożego na nowej placówce, zdrowia i pogody ducha.
  7. Decyzją ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego żegnamy ks. Pawła Ochockiego, który podejmie nowe obowiązki w parafii św. Mikołaja przy ul. Kopernika w Krakowie. Msza św. z podziękowaniem za jego dwuletnią pracę w naszej Parafii i podejmowane inicjatywy odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.00
  8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł:
    + Jacek Kasiarz, l.60
    Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.