Ogłoszenia Duszpasterskie: XV Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 9.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.
  2. Dziękujemy ks. Dominikowi Kowyni za posługę duszpasterską w naszej parafii podjętą podczas wakacji.
  3. W następną niedzielę składka inwestycyjna.
  4. 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  5. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Bonawentury, we wtorek NMP Szkaplerznej.
  6. Podczas wakacji kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. We wtorek, czwartek i sobotę kancelaria nieczynna.
  7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do 28 lipca.
  8. Pielgrzymka do Opola w najbliższą sobotę wyruszy o godz. 6.00 spod Domu Chleba. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
  9. Pielgrzymka do Medjugorie 12-20 października. Koszt 500 zł i 180 euro. Zgłoszenia u ks. Wacława.
  10. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego 19 lipca na parkingu parafialnym tylko o godz. 15.00.
  11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Helena Serafin
    + Stanisław Walczak
    + Stanisław Bakalarz
    + Władysław Gomółka
    + Stefan Juszyk
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.