Ogłoszenia Duszpasterskie: XXII Niedziela Zwykła

 1. Dzieci przedszkolne oraz uczące się w szkołach podstawowych zapraszamy na Msze św. w każda niedzielę o godz.13. Przy ołtarzu św. Joanny znajduje się kosz dobroci, gdzie możemy zostawiać drobne upominki przeznaczone jako nagrody dla dzieci wypełniających niedzielne zadania. 
 2. Kancelaria parafialna czynna: w poniedziałek, środę i piątek od 16 do 18, wtorek od 8 do 9, w sobotę od 8 do 9.
 3. W tym tygodniu w liturgii przypada: we wtorek św. Grzegorza Wielkiego, w niedzielę Święto Narodzenia NMP.
 4. Rok Szkolny rozpoczniemy 2 września Mszami Świętymi, które zostaną odprawione o: 8.00 dla klas IV-VIII oraz 9.00 dla klas I-III Szkół Podstawowych. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy Bożych łask w nowym roku szkolnym.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy wtorek miesiąca. Uroczysta Msza św. połączona z nowenną do św. Joanny Beretty Molla o godz. 18.30. Zapraszamy rodziców z dziećmi, małżeństwa oraz rodziny oczekujące potomstwa.
 6. Pierwszy czwartek. Spowiedź od godz. 17.30. Nabożeństwo o godz. 18.00.
 7. Pierwszy piątek. Spowiedź podczas Mszy rannych oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych o godz. 17.00. Nabożeństwo o godz. 18.00. Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o 18.30. W tym dniu kancelaria nieczynna.
 8. Pierwsza sobota. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7.00. Od godz. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych, których proszę zgłaszać w kancelarii lub zakrystii. O 17.30 nabożeństwo wynagradzające. W tym dniu kancelaria nieczynna.
 9. Zmianka tajemnic Różańcowych w następną niedzielę po Mszy o godz.9.
 10. Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w następną niedzielę o godz. 6.00. Wyjazd spod Domu Chleba. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
 11. Wyjazd na spotkanie ewangelizacyjne “Polska pod krzyżem” 14 września w Kruszynie pod Włocławkiem. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 12. Pielgrzymka do Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach, zwiedzanie muzeum Mikołaja Reja w Nagłowicach oraz kopalni Krzemionki Opatowskie wpisanej w tym roku na listę UNESCO 28 września. Koszt: 110zł. Przy zapisie prosimy o wpłatę 50zł zaliczki. Informacje u ks. Dariusza.
 13. Planujemy pielgrzymkę do Radecznicy i Zamościa w terminie 19-20 października. Szczegóły na plakacie.
 14. W tym tygodniu do Pana odeszli:
  + Władysław Nęcka, l. 89
  + Ryszard Jędras, l. 65
  + Ewa Pawłowska, l. 19 ,
  + Tomasz Gegotek, l. 46
  Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie.