Ogłoszenia Duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Msza św. dla Dzieci Pierwszokomunijnych i ich Rodziców o godz. 14.30.
  3. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
  4. Trwają Nabożeństwa Różańcowe  w dni powszednie odprawiane o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny.
  5. W liturgii Kościoła przypada: we wtorek św. Jana Pawła II.
  6. Zbliża się czas listopadowej zadumy nad śmiercią i przemijaniem. Szczególny okres pamięci o zmarłych. Możemy im przyjść z pomocą modląc się za nich. Na ławkach zostały wyłożone karteczki na wypominki roczne i jednorazowe, na których wpisujemy godzinę wypominek oraz zmarłych literami drukowanymi. Przez cały rok modlimy się przed każdą Mszą Św. niedzielną za zmarłych wypominanych oraz sprawujemy Msze Św. zbiorowe 2 XI w ich intencji. Dziś wypominki za zmarłych możemy składać u sióstr w salkach, w ciągu tygodnia w kancelarii i zakrystii.
  7. W następną sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii. Będzie to wizyta zamiast pierwszej soboty listopada, kiedy to wypada Dzień Zaduszny.
  8. W sobotę będziemy wspominać ks. Wojciecha Łosia w 1 rocznicę śmierci. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji zmarłego kapłana o godz. 18.30.
  9. W następną niedzielę będziemy gościć misjonarkę posługującą w Boliwii, siostrę Edignę. Podzieli się z nami swym świadectwem. Będziemy mogli złożyć ofiarę na misje przy wyjściu z kościoła .
  10. W niedzielę, 3 listopada, nasza parafia będzie wizytowana przez ks. bp Janusza Mastalskiego. Po Mszy św. o 7.00 spotkanie z Ks. Biskupem będą miały Róże Różańcowe i Straż Honorowa. Po Mszy św. o 9.00 spotkanie z Oazą i Służbą Liturgiczną. Po Mszy św. o 11.00 spotkanie z Domowy Kościołem. Wszystkich parafian, osoby zaangażowane w grupy parafialne prosimy o liczny udział.
  11. Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 82 odbędzie się 21 października od godz. 17.00.
  12. Do wieczności odeszli:
    + Władysław Orzechowski
    + Stanisława(f.) Kacprzyk, l. 92
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.