Ogłoszenia duszpasterskie, XXIX Niedziela Zwykła, 22.10.2023 r.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypadają: dzisiaj – uroczystość św. Jana Pawła II, w sobotę – święto świętych apostołów Szymona i Judy
  2. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane w zeszłą niedzielę na tacę oraz konto parafialne, które przeznaczamy na inwestycje w naszej parafii.
  4. Zapraszamy do Galerii Sztuki„ARS-BONUM”, w której możemy oglądać wystawę rzeźby ceramicznej pt.: “Trzy spojrzenia na sacrum”.
  5. Wypominki roczne i jednorazowe można składać w u sióstr w salkach, a w tygodniu w zakrystii oraz kancelarii.
  6. Jutro o 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się ogólnopolska akcja charytatywna: “Kredkobranie”, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej, na Litwie oraz Ukrainie. Nowe przybory szkolne i artykuły papiernicze prosimy składać do przyszłej niedzieli do koszy pod chórem. Więcej na stronie: kredkobranie.pl
  8. Szkoła podstawowa nr 82 zaprasza na dzień otwarty w poniedziałek 23 października o godz. 17.00.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Edward Wielgosiński,
    + Zofia Salitra,
    +Józefa Marszałek,
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…