Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła

 1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie modlitewne Róż Różańcowych.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone przy wypominkach. Każdego dnia w listopadzie przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.15 podejmujemy modlitwę za zmarłych powierzonych nam w wypominkach jednorazowych. Nowe wypominki roczne będą przed Mszami niedzielnymi od pierwszej niedzieli grudnia. Na wypominki można jeszcze składać w zakrystii lub kancelarii.
 3. W następną niedzielę składka inwestycyjna, a także modlitewne spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
 4. Dzieci Pierwszokomunijne i ich Rodziców zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 14.30.
 5. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Jozafata, we wtorek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w sobotę św. Elżbiety Węgierskiej.
 6. “Ogródek Matki i Dziecka” zaprasza na kiermasz ubranek, zabawek i sprzętów dziecięcych, który odbędzie się 18 listopada między 10 a 14.30 w salach Ogródka. Podczas kiermaszu będzie można kupić także wieńce adwentowe a dzieci będą mogły skorzystać z sal zabaw. Można przynosić niezniszczone zabawki, puzzle, książeczki codziennie do 16 listopad w godzinach otwarcia. Dochód będzie przeznaczony na dalsza wymianę podłóg. 
 7. Jednodniowa pielgrzymka do Miechowa, gdzie zobaczymy najstarszą w Europie replikę Grobu Bożego, zwiedzimy muzeum, w którym znajdują się eksponaty ze skarbca Bożogrobców. Udamy się także do zamku w Pieskowej Skale, w którym zobaczymy m.in. kolekcję obrazów mistrzów angielskich. Będziemy także pielgrzymować do pustelni bł. Salomei w Grodzisku, z okazji jubileuszu 750-lecia jej śmierci. Wyjazd w najbliższą sobota o godz. 7.00 spod Domu Chleba. Prosimy pielgrzymów o dokonywanie wpłat w zakrystii.
 8. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej od 16 do 23 marca 2019 r. Koszt ok. 3.700zł. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 9. W tym tygodniu odeszli do Pana:
  +Jan Zaczek, l. 80
  +Wiesław Wątróbski, l. 75
  +Józef Ryżak, l. 84
  +Edward Sikora, l. 77
  +Zofia Kozień, l. 78
  Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.