Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXIII Niedziela Zwykła

 1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w przyszłą niedzielę – uroczystość Jezusa Chrystus Króla Wszechświata.
 2. W dzisiejszą niedzielę po raz ostatni możemy zobaczyć wystawę ikon w galerii “Ars-Bonum”, przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich. Osoby zaangażowane w pomoc charytatywną zbierają przed kościołem do puszek ofiary na rzecz potrzebujących z naszej parafii oraz archidiecezji.
 4. Dziś także zapraszamy do kawiarenki ŚDM – tym razem wyjątkowo młodzież włącza się w Światowy Dzień Ubogich i zaprasza na kawę i ciasto, z których dochód przekaże na ubogich.
 5. W poniedziałek o 17.45 różaniec za zmarłych członków Żywego Różańca, a po nim Msza św. w tej intencji.
 6. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w poniedziałek o godz. 19.30 w sali multimedialnej.
 7. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
 8. W przyszłą niedzielę o 16.00 modlitewne czuwanie Straży Honorowej NSPJ.
 9. Również w niedzielę za tydzień w ramach XVII Dni Muzyki Kościelnej w Archidiecezji Krakowskiej o godz. 19.00 odbędzie się koncert organowy zatytuowany: “Gramy dla Szczepana”. Wystąpią: Paweł Pociask, Karolina Kusz, Miriam Wójcik, Maciej Banek. Serdecznie zapraszamy.
 10. Wypominki roczne można jeszcze składać w zakrystii oraz kancelarii. Nowe wypominki będą czytane począwszy od I niedzieli Adwentu.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 12. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: 
  +Jerzy Piela,
  +Danie Nieć,
  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…