V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Msze św. będą odprawiane bez udziału wiernych w intencjach, które zostały zamówione. Intencje znajdują się w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Transmitujemy Mszę św. niedzielną o 11.00.
 3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali w kościele są odwołane. Zachęcamy do odprawiania Drogi Krzyżowej w piątek za pośrednictwem Radia Maryja o 15.00 lub Pierwszego Programu Polskiego Radia o 18.30. Gorzkie Żale transmituje Radio Maryja w niedzielę o 18.00.
 4. Pozostaje otwarta Kaplica Wieczystej Adoracji, zachęcamy do modlitwy. Przypominamy, że może w niej przebywać najwyżej pięć osób.
 5. Zachęcamy do wcześniejszego skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej. Nie będzie specjalnych dni spowiedzi z racji obostrzenia dotyczące zgromadzeń. Ksiądz codziennie czeka na penitentów od godz. 17.30 do 18.30 w salce nr 1. Przypominamy o zachowaniu odstępu 2m w kolejce przed salką. Jednocześnie przypominamy, że okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej trwa już od 26 lutego aż do 7 czerwca.
 6. Prosimy o duchową łączność z kapłanami i siostrami o 20.30. Wtedy wspólnie odmawiamy Różaniec, transmitowany przez Internet. Prosimy wszystkich parafian o modlitwę Różańcową w rodzinach.
 7. Kancelaria zamknięta do odwołania. Możemy kontaktować się z Księdzem Dyżurnym przez telefon. Ksiądz jest do naszej dyspozycji.
 8. Pierwszy piątek miesiąca. Przypominamy o możliwości skorzystania ze spowiedzi w salkach. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania nie jest obowiązkowa.
 9. Odwołuje się wizyty u chorych, za wyjątkiem osób umierających.
 10. Celebracje Wielkiego Tygodnia w kościele będą odbywać się bez udziału wiernych. Będą natomiast transmitowane przez Internet.
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Zofia Rębacz
  + Maria Matykiewicz
  + Józefa Kaim
  + Bolesław Kornecki
  + Krystyna Morawska
  Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.