Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkanocną i Święto Miłosierdzia Bożego. Tradycyjne nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia zostanie odprawione o 15.00.
  2. W poniedziałek o godz. 17.45 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji powołań do życia kapłańskiego i konsekrowanego.
  3. We wtorek po Mszy wieczornej Apostolat Margaretka zaprasza wszystkich na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w intencji kapłanów.
  4. Młodzież bierzmowaną zapraszamy do kościoła na spotkanie przygotowujące ich do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej we czwartek na godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nasz nowy numer parafialnego miesięcznika W Rodzinie Józefa wprowadzający nas w 13 Tydzień Biblijny. Znajdziemy w nim wiele ciekawych artykułów dotyczących Pisma Świętego, postu Daniela czy muzyki w Biblii. Zapraszamy do lektury.
  7. Publiczne Salezjańskie LO w Krakowie na os. Piastów 34 zaprasza kandydatów i rodziców na “Dzień Otwarty” online w sobotę 17.04 w godz. 10.00 – 13.00.
  8. Rafael Kino zaprasza na film pt. “Wyrok na niewinnych” opowiadający o burzliwych kulisach procesu, który przesądził o legalizacji aborcji, oraz demaskujący metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów. Film do obejrzenia pod adresem: www.RafaelKino.pl
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Krystyna Bieroń
    + Janina Mondzik
    + Krystyna De Ville
    + Stanisław Orłowski
    + Janina Kulak
    + Wanda Baran
    Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…