Ogłoszenia Duszpasterskie: Zmartwychwstanie Pańskie

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte o godz. 6.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 18.00
  2. Dziękujemy parafianom za liczny udział w celebracji Triduum Paschalnego. Dziękujemy kapłanom za wielogodzinną posługę w konfesjonałach. Siostrze Krystelli, panom Dominikowi, Dawidowi, Młodzieży Oazowej za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękujemy osobom dbającym o czystość w naszej świątyni przez cały rok. Serdeczne podziękowania dla Chóru dyrygowanego przez p. Jadwigę, dla p. Organisty, Służby Ołtarza, Oazy za wspaniale przygotowaną liturgię. Dziękujemy Zespołowi Charytatywnemu i jego pomocnikom za przygotowanie oraz rozniesienie paczek dla potrzebujących.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym z dodatkowymi Mszami o 10.00 i 12.00. Tego dnia kancelaria będzie nieczynna.
  4. We wtorek na godz. 18.30 zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej Parafii na comiesięczną modlitwę ze św. Joanną Berettą – Mollą. Za jej wstawiennictwem będziemy prosić Boga o bł. dla rodzin i małżeństw spodziewających się potomstwa.
  5. Spowiedź dzieci z klas IV przystępujących do I Komunii Świętej w najbliższą sobotę odbędzie sie w czwartek o godz. 17.00.
  6. Trwamy w Nowennie przygotowującej nas na Święto Miłosierdzia Bożego codziennie 15 min przed Mszą św. wieczorną.
  7. W następną niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Tradycyjne nabożeństwo zostanie odprawione o 15.00, w godzinie Miłosierdzia Bożego.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Andrzej Otto
    + Anna Seweryn
    + Izydor Lisowski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.