Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXI Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe, za udział w którym można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym. W tym dniu odwiedzamy groby naszych bliskich, ale nie zapomnijmy o udziale w Eucharystii.
 3. Msza Święta na cmentarzu w Grębałowie o godz. 14.00, po której zostanie odmówiony Różaniec w int. wszystkich zmarłych z naszej Parafii.
 4. We wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze Święte z wypominkami jednorazowymi o godzinie 6.30, 7.30, 8.30, 17.00 i 18.30.
 5. Z racji uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego kancelaria w tych dniach będzie nieczynna.
 6. Pamiętajmy, że 1 i 2 listopada nawiedzając kościół możemy dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. Możemy uzyskać ten odpust tylko jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę oraz być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św. i odmówić modlitwę według intencji Ojca Świętego.
 7. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące. Odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada jest zupełny, w inne dni roku -cząstkowy.
 8. W I czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17.30. o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczne wraz z wypominkami.
 9. W I piątek miesiąca spowiedź podczas porannych mszy św., a po południu od godz. 16.30. Na mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci, a młodzież bierzmowaną na godz. 19.30 do Wieczernika.
 10. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 msza Wynagradzająca NMP, po której nastąpi nabożeństwo wynagradzające. Od godz. 8.00 kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy miesięcznik dla najmłodszych STAŚ. Do nabycia w zakrystii jest kalendarz na przyszły rok ze zdjęciami św. Joanny Beretty Molli w cenie 15 zł.
 12. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Józefa MAZUR
  + Małgorzata SĘKOWSKA – KOZIEŁ
  + Anna TEBIEŃ
  + Barbara KAZAKOW
  + Maria BIELA